Nabór wniosków o dofinansowanie imprez w roku 2020

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do tworzenia wniosków o dofinansowanie Parafiad Regionalnych oraz Rodzinnych Świąt Sportu w systemie SOWER pod adresem wnioski.parafiada.pl. Równocześnie przypominamy o zmianach w formule Rodzinnych Świąt Sportu wprowadzonej od roku 2020. Szczegóły znajdziecie Państwo w Regulaminach dostępnych na podstronie Materiały Programowe 2020.

Wnioskować można maksymalnie o dofinansowanie 3 Rodzinnych Świąt Sportu i jednej Parafiady Regionalnej. Partnerzy, którzy chcą koordynować więcej niż jedną Parafiadę Regionalną powinni założyć oddzielne konto w systemie SOWER dla każdej instytucji partnerskiej.

Wymagany wkład własny to 20% całego zadania, tj. 25% wnioskowanej dotacji – na każdy 1000 z dotacji należy zaplanować minimum 250 zł wkładu własnego. Wkład własny niefinansowy może stanowić maksymalnie połowę całkowitego wkładu własnego. W razie potrzeby zasady dokumentowania wkładu niefinansowego zostaną szczegółowo omówione na Spotkaniu Wiosennym 2020.

Ostateczny termin składania Państwa wniosków to poniedziałek, 16 grudnia, do godz. 23.59. Wniosków nie trzeba wysyłać w formie papierowej – wystarczy złożony, zamknięty wniosek w systemie SOWER.

Z życzeniami wielu udanych imprez i świetnej współpracy,

Zespół ds. Programów Regionalnych Stowarzyszenia Parafiada

2 myśli na temat „Nabór wniosków o dofinansowanie imprez w roku 2020

  1. Witam.
    Mam problem z wypełnieniem wniosku. W pierwszej części wniosku po wypełnieniu i zapisaniu nie ma już możliwości powrotu do edycji, czy można coś z tym zrobić? Dodatkowo w części finansowej możliwość wpisywanie istnieje tylko w rubryce „Określ jaki”. Proszę o pomoc. Pozdrawiam

Dodaj komentarz