XI Mistrzostwa Gminy Bierzwnik w Tenisie Stołowym im. Bogdana Wydmuch o Puchar Wójta Gminy Bierzwnik

Bierzwnik. W 07 grudnia rozegrano XI Mistrzostwa Gminy Bierzwnik w Tenisie Stołowym im. Bogdana Wydmuch o Puchar Wójta Gminy Bierzwnik.

W turnieju wzięło udział blisko 80 tenisistów  reprezentujących: Szczecin, Police,  Dębno, Barlinek, Przelewice, Dolice, Choszczno, Łasko, Dobiegniew, Korytowo, Zieleniewo, Pławno i Bierzwnik. Wśród nich pojawili się zawodnicy reprezentujący zespoły  drugiej ligi. Rywalizowano w kilku kategoriach wiekowych. Mistrzostwa zdominowali zawodnicy z SP w Łasku zdobywając w sumie 6 medali! Zwycięzcą w najbardziej prestiżowej kategorii został Kamil Kiljanek, który w pierwszej rundzie rozgrywek drugiej ligi, nie przegrał żadnej partii. Zadawalający fakt, że turniej z roku na rok zyskuje większą popularność wśród przyjezdnych graczy, z których wielu należy do ścisłej czołówki województwa. Organizatorzy zawodów: Ludowo – Parafialny –- Uczniowski – Klub – Sportowy WIKTORIA Zieleniewo, Gminne Centrum Sportu i Rekreacji w Bierzwniku i Gmina Bierzwnik.

Wyniki końcowe:

– żaki

 1. Kryspin Szymanowski – SP Łasko
 2. Fabian Wróbel – SP-3 Choszczno
 3. Marceli Juszczak – SP Łasko

– skrzatki

 1. Sandra Kołodziejczyk
 2. Magdalena Rębas – obie SP Łasko

– skrzaty

 1. Nikodem Wasilewski – SP Łasko
 2. Alan Jarmuła– SP-3 Choszczno
 3. Aleksy Jarmuła – SP-3 Choszczno

– młodziczki

 1. Julia Kilewska
 2. Tatiana Bieganowska
 3. Martyna Rutkowska – wszystkie z SP Korytowo

 

– młodzicy

 1. Paweł Florczak – SP Łasko
 2. Jaremi Szewczyk – SP-3 Choszczno
 3. Filip Kołczykiewicz – SP Korytowo

– kadetki

 1. Julia Izotow – SP-3 Choszczno
 2. Wiktoria Kasprzak – SP Zieleniewo

– kadeci

 1. Wojciech Przyszło – SP Bierzwnik
 2. Maciej Ryżyk – SP Dobiegniew
 3. Seweryn Tutak – SP Bierzwnik

– do 40 lat

 1. Kamil Kiljanek – Police
 2. Dawid Wajda – Pławno
 3. Hubert Wajda –Pławno

– do 60 lat

 1. Robert Wymiatał – Police
 2. Mirosław Baraniecki – Dębno
 3. Jacek But – Dolice

– powyżej 60 lat

 1. Janusz żukowski – Police

Eugeniusz Helm – Barlinek

Dodaj komentarz