Turniej piłki siatkowej 18+ w Bukownie

Turniej piłki siatkowej 18 +

 

W ramach współpracy ze Stowarzyszeniem Parafiada w Szkole Podstawowej nr 1 w Bukownie zorganizowano turniej siatkówki o Puchar Dyrektora Szkoły.

Celem imprezy była popularyzacja siatkówki  wśród   dorosłych mieszkańców naszego regionu, propagowanie sportowej rywalizacji w duchu fair-play oraz dobra zabawa.. Do zawodów przystąpiło 5 drużyn: 3 drużyny męskie oraz dwie mieszane. Drużyny rywalizowały ze sobą  w systemie każdy z każdym.

Najlepszą drużyną okazał się zespół z Wolbromia, który wygrał wszystkie spotkania. Drugie miejsce zajęła drużyna MIKST z Bukowna, na trzecim uplasowali się Nauczyciele. Na koniec, wszystkie drużyny odebrały z rąk Dyrektora Szkoły  Podstawowej nr 1 w Bukownie puchary oraz pamiątkowe dyplomy.

Wszystkim dopisywały humory i nikt nie skarżył się na zmęczenie. Cieszymy się, że turniej cieszy się z roku na rok coraz większym zainteresowaniem.

Dodaj komentarz