Rozstrzygnięcie konkursu MSiT

Szanowni Państwo,

Choć z pewnym opóźnieniem, Ministerstwo Sportu i Turystyki wzorem lat ubiegłych przyznało Stowarzyszeniu 100 000 zł dotacji na organizację Parafiadowych Imprez Regionalnych.

Sytuacja w tym roku jest wyjątkowa, i wiemy już, że niektórzy z Państwa zrezygnowali z organizowania imprez sportowo-rekreacyjnych w roku 2020 ze względu na epidemię. W związku z tym – inaczej niż w latach ubiegłych – prosimy Państwa o dodatkową aktualizację wniosków. Nowe informacje pozwolą nam lepiej podzielić środki pomiędzy instytucje, które zdecydują się na udział w programie.

Dlatego w systemie SOWER dostępnym pod adresem wnioski.parafiada.pl Państwa wnioski zostały odblokowane do edycji. Bardzo serdecznie prosimy wszystkich o dokonanie tej dodatkowej aktualizacji. Zdajemy sobie sprawę, że części imprez nie będzie się dało zrealizować – nazwę takich imprez należy zmienić na ANULOWANE. Programy i budżety imprez o tej nazwie zostaną wyzerowane pod koniec przyszłego tygodnia, a dane pozostałych imprez posłużą za dane wejściowe w procesie podziału środków. Ci z Państwa, którzy wycofają się z programu, proszeni są o zmianę nazwy wszystkich swoich imprez na ANULOWANE.

Z serdecznymi życzeniami zdrowia i bezpieczeństwa dla Państwa i państwa rodzin,

Zespół ds. Programów Regionalnych Stowarzyszenia Parafiada

czyli Marta i Wojtek 🙂

Dodaj komentarz