PAPIESKI KONKURS NA 100-LECIE URODZIN ŚW. JANA PAWŁA II

XXXVII Hałcnowskie Dni Sportu i Rekreacji „WIOSNA 2020”

18 maja 1920 r. w Wadowicach urodził się Karol Wojtyła, późniejszy papież Jan Paweł II. W tym roku świętujemy 100-lecie Jego urodzin.
👏👏👏

W związku z tym mamy zaszczyt ogłosić konkurs z atrakcyjnymi nagrodami, który ma wyrazić naszą pamięć i miłość do Papieża Polaka.

Są dwa sposoby aby wziąć udział w konkursie:

I. Przygotowanie pracy artystycznej pt. „Jan Paweł II – Nasz Papież”.

Technika pracy dowolna (obraz, wycinanka, kolaż, fotografia, rzeźba, piosenka itd.). Liczymy na Waszą kreatywność.

lub

II. Nagranie krótkiego filmiku (max 1 min), w którym odpowiadamy na pytanie: Dlaczego Jan Paweł II jest dla nas wzorem do naśladowania?

Liczy się treść oraz oprawa (atrybuty). Im ciekawiej tym lepiej. Z tych filmików powstanie spot promujący postać Jana Pawła II.

Fotografie prac i filmiki proszę podpisane (IMIĘ I NAZWISKO, KLASA, KATECHETA) przesyłać do 15 maja (piątek) na adres e-mail:
michal_b-17@wp.pl .

ORGANIZATORZY KONKURSU: