Spotkania Partnerów Regionalnych (online)

Szanowni Państwo,

z związku z sytuacją epidemiczną nie odbyło się Spotkanie Wiosenne, na którym co roku przekazujemy zasady współpracy oraz odpowiadamy na Państwa pytania.

W związku z tym zapraszamy na spotkanie online w jednym z dwóch terminów do wyboru (zorganizowane zostaną dwa spotkania, należy wziąć udział w jednym z nich).

Pierwszy termin to poniedziałek, 27 lipca 2020 o godz. 11.00

Drugi termin to poniedziałek, 3 sierpnia 2020 o godzinie 11.00

Spotkanie odbędzie się z wykorzystaniem platformy Zoom i potrwa około 40 minut. Zaproszenie do spotkania zostanie wysłane do Państwa w oddzielnej wiadomości około 25 lipca. Aby wziąć udział w spotkaniu wystarczy laptop lub smartfon z zainstalowaną aplikacją Zoom, którą można za darmo pobrać pod tym adresem: https://zoom.us/download

Tych z Państwa, którzy nie wezmą udziału w żadnym ze spotkań, prosimy o kontakt telefoniczny między 4 a 6 sierpnia.

2 myśli na temat „Spotkania Partnerów Regionalnych (online)

  1. GRZEGORZ SZUBERT PREZES PARAFIALNEGO KLUBU WIERZBNO BARDZO SERDECZNIE GRATULUJE ŻE ZNOWU ODBĘDZIE W PIERWSZE W TYM ROKU 2020 TO JEST W LIPCU I SIERPNIU OGÓLNOPOLSKIE SPOTKANIE DZIAŁACZY PATRONÓW REGIONALNYCH Z CAŁEJ POLSKI WSZYSCY UCZESTNICY OGÓLNOPOLSKICH SPOTKAŃ ZE SOBĄ BARDZO WSPÓŁPRACUJEMY KAŻDE SPOTKANIE W WARSZAWIE PROWADZI PAN WOJCIECH WARDASZKO I PRZEKAZUJE NAM BARDZO WIELE CENNYCH INFORMACJI Z KTÓRYCH JESTEŚMY BARDZO ZADOWOLENI
    BARDZO SERDECZNIE POZDRAWIAM GRZEGORZ SZUBERT

Dodaj komentarz