Jesienny Masowy Rajd Rowerowy z Festynem w Arcelinie

Dnia 27 września 2020 r. w godzinach 13.30 – 16.00 odbył się Jesienny Masowy Rajd Rowerowy Z Festynem w Arcelinie na trasie Płońsk – Arcelin – Płońsk. Z racji złych warunków atmosferycznych, jaką była uciążliwa mżawka, na cykliczną imprezę organizowaną już po raz 21, przybyła nieliczna grupa dzieci, młodzieży, rodziców oraz osób starszych. W czasie rajdu w Arcelinie odbył się krótki festyn w czasie którego uczestnicy rajdu częstowani byli gorącym posiłkiem, słodyczami oraz napojami. W czasie trwania festynu słuchaliśmy również dobrej muzyki. Odbyło się również losowanie nagród wśród startujących, m.in. rozlosowano rower górski, piłki i torby podróżne. Sprawozdanie z rajdu ukażą się w lokalnych mediach i portalach społecznościowych.

Dodaj komentarz