Jesienny Masowy Rajd Rowerowy

Jesienny Masowy Rajd Rowerowy

 

Dnia 27 września 2020 r. odbędzie się Jesienny Masowy Rajd Rowerowy zorganizowany przez Parafialny Uczniowski Klub Sportowy Maksymilian  na trasie Płońsk – Arcelin – Płońsk. Na cykliczną imprezę, organizowaną już po raz 21 serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców oraz osoby starsze. W czasie rajdu w Arcelinie odbędzie się Festyn w czasie które odbędą się zawody sportowe oraz gry i zabawy dla dzieci i dorosłych. Uczestnicy festynu częstowani będą gorącym posiłkiem, słodyczami oraz napojami. W czasie trwania festynu słuchać będziemy dobrej muzyki. Przewidzieliśmy również losowanie nagród wśród startujących, m.in. rozlosowany będzie rower górski. Sprawozdanie z turnieju przekażą lokalne media. Na turniej zaproszeni zostali przedstawiciele samorządów.

Dodaj komentarz