Rajd rowerowy w Bukownie.

                   RAJD ROWEROWY

W ramach współpracy ze Stowarzyszeniem Parafiada w Szkole Podstawowej nr 1 w Bukownie  zorganizowano kolejną imprezę. Tym razem 11 września 2020 roku uczniowie klas V- VIII wzięli udział w rajdzie rowerowym

Wspaniała pogoda, słońce sprawiły, że na starcie stanęło 24 uczestników. Wyprawę rozpoczęliśmy od zbiórki i odprawy. Następnie rozdano kamizelki odblaskowe, napoje oraz wafelki. Rajd wyruszył o godzinie 9. 50 nad Zalew Sosina. Trasa rajdu wiodła przez leśne, urokliwe tereny. Już po przejechaniu kilku kilometrów było widać, kto ma najlepszą kondycję oraz kto najszybciej porusza się jednośladem.

Podczas przejazdu całej grupie dopisywały znakomite nastroje. Uczestnicy rajdu doświadczyli wielu przygód związanych z pokonaniem trasy, ale również mogli podziwiać piękne krajobrazy. Po dojechaniu na Sosinę, zrobiliśmy przerwę na odpoczynek i uzupełnienie płynów. Po krótkim odpoczynku udaliśmy się w drogę powrotną.

Wszystkim dopisywały humory i nikt nie skarżył się na zmęczenie. Cieszymy się, że nie brakuje uczniów, którzy lubią aktywnie spędzać czas, przy okazji poznawać ciekawe zakątki okolicy.

Ogromne podziękowania za pomoc przy organizacji rajdu dla policjantów

z Komisariatu Policji w Bukownie.

 

Dodaj komentarz