TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DRUŻYN MIESZANYCH ,, OJCZE JÓZEFIE PAMIĘTAMY I DZIĘKUJEMY” DOMANOWO 2020- RELACJA

Dnia 14 września 2020 roku na hali sportowej Szkoły Podstawowej w Domanowie, został rozegrany Turniej Piłki Nożnej Halowej drużyn mieszanych. Był on hołdem upamiętniającym bohaterów września 1939 r. , uczestników bitwy pod Domanowem oraz ofiary katastrofy smoleńskiej w tym twórcę Stowarzyszenia Parafiada Ś.P. Ojca Józefa Jońca. Zawody odbyły się dzięki dotacji Ministerstwa Sportu  w Warszawie przy współpracy z ze Stowarzyszeniem Parafiada– organizatorem ogólnopolskim. Organizatorem regionalnym turnieju była Parafia pw. Świętej Doroty Męczenniczki w Domanowie, diecezja drohiczyńska
Poszczególne drużyny walczyły ze sobą w dwóch kategoriach wiekowych. Zwycięstwo w Igrzyskach Dzieci odniosła drużyna ,, Słodziaki ” natomiast w Igrzyskach Młodzieży zwyciężyła ,, Husaria”. Impreza odbyła się w reżimie sanitarnym przy obecności i dopingowi licznie zgromadzonych kibiców.                                                                           Uroczystej dekoracji dokonali ks. proboszcz Krzysztof Napiórkowski oraz dyrekcja szkoły p. Ewa Zawadzka. Turniej przeprowadziła p. Monika Zalewska.
Ku uciesze wszystkich, zarówno zawodników jak i kibiców tego dnia każdy otrzymał słodki upominek.😀 

Dodaj komentarz