X JUBILEUSZOWY RAJD ROWEROWY PAMIĘTAMY O OJCU JÓZEFIE SZLAKIEM DĘBÓW KATYŃSKICH

W niedzielę, 4 października 2020, odbedzie się X Jubileuszowy Rajd Rowerowy Pamiętamy o Ojcu Józefie Szlakiem Dębów Katyńskich. Aby impreza się odbyła organizatorzy musieli pokonać wiele trudności i całkowicie zmienić jej formułę. Na trasę wyruszą zaopatrzone w mapę ekipy rodzinne. Odnajdą wszystkie Dęby Katyńskie posadzone w Wolsztynie i okolicy. Za pomocą skanera QR kodów odszyfrują informacje dotyczące Ojca Józefa, Stowarzyszenia Parafiada, programu „Katyń…ocalić od zapomnienia” i katyńskich bohaterów upamiętnionych Dębami. Korzystając z przekazanych treści rozwiąża krzyżówkę. Każdy uczestnik w pakiecie startowym otrzyma okazjonalną rajdową koszulkę, materiały promocyjne dotyczące imprezy (wklejki, dyplom) modlitwę rowerzystów, obrazek Madonny del Ghisall, patronki rowerzystów. Aby nikt nie opadł z sił, wszyscy otrzymają talon na obiad. Przewidziany jest konkurs z nagrodami na najciekawsze zdjęcie z trasy.

Impreza organizowana jest przez SP 3 Wolsztyn we współpracy ze Stowarzyszeniem Parafiada, a dofinansowana ze środków Ministerstwa Sportu.

Dodaj komentarz