Materiały Programowe 2020

Szanowni Państwo,

Poniżej publikowane będą materiały programowe potrzebne przy realizacji programu Parafiadowe Imprezy Regionalne 2020.

Wszystkich, którzy chcą wziąć udział w programie zapraszamy do zapoznania się z nowymi Regulaminami organizacji Parafiad Regionalnych i Rodzinnych Świąt Sportu. Równocześnie informujemy, że w roku 2020 Stowarzyszenie Parafiada nie będzie wspierać organizacji imprez aktywizujących, które nie realizują założeń Triady Parafiadowej.

Regulaminy imprez 2020

Poniżej dokumenty wymagane do rozliczenia dotacji w roku 2020.

Sprawozdanie

Rozliczenie rzeczowo finansowe

Zestawienie faktur

W razie wątpliwości prosimy o kontakt z koordynatorem Wojciechem Wardaszko-Bareją pod numerem 505 215 862 lub mailowo na adres wojciech.wardaszko@parafiada.pl