Wprowadzenie

Witamy w serwisie REGIO Stowarzyszenia Parafiada. Serwis ten to przede wszystkim miejsce wymiany informacji oraz pomysłów, dedykowany dla obecnych, przeszłych oraz przyszłych Partnerów Regionalnych Stowarzyszenia, jednak wszyscy zainteresowani sportem, kulturą oraz rozwojem duchowym mogą znaleźć tu coś dla siebie.

REGIO to miejsce, gdzie możecie Państwo pisać o swoich inicjatywach i pomysłach. Te związane ściśle z programem „Ruch Rzeźbi Umysł, Serce i Ciało” znajdą się również na stronie głównej Stowarzyszenia – www.parafiada.pl

Serdecznie zachęcamy do wymiany informacji i pomysłów, a także do organizowania się „od dołu” – zapraszania się nawzajem na swoje wydarzenia w danym regionie, komentowania pomysłów itp.

Mamy nadzieję, że REGIO ułatwi również organizowanie wyjazdów na Międzynarodowe Parafiady Dzieci i Młodzieży – zbierając większe grupy łatwiej dostać lepsze ceny na dojazd 🙂

Wszystkich zainteresowanych publikowaniem w tym serwisie prosimy o kontakt mailowy z administratorem – Wojciechem Wardaszko. Rejestracja użytkowników jest ograniczona, ponieważ zależy nam na utrzymaniu czystej, przejrzystej konstrukcji serwisu. Z tego powodu każdy nowy użytkownik musi poznać kilka podstawowych zasad oraz instrukcję obsługi konta.

1 myśl na temat “Wprowadzenie

1. Moim zdaniem sobota to dobry dzień na jesienne spotkanie. Osoby pracujące nie muszą brać urlopu, którego i tak nie jest niegdy za wiele. Myslę, że 17 października to dobry termin. Nawiasem mówiąc 10 także nie wygląda źle.
    Marek Uściński