Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

FESTYN RODZINNY „POŻEGNANIE LATA” W OSTROWCU ŚWIĘTOKRZYSKIM

13 września 2015 16:00 - 21:00

„Pożegnanie Lata” wpisało się na stałe w kalendarz imprez organizowanych w Ostrowcu Świętokrzyskim przez Akcję Katolicką. Wiele osób czekało z niecierpliwością na występy i dodatkowe atrakcje. Nie zawiedli się i tym razem.

13 września sprzyjała nam przede wszystkim pogoda. Po kilku pochmurnych dniach wreszcie pokazało się słońce i zrobiło się rzeczywiście ciepło. Już przed rozpoczęciem festynu czekała spora grupka dzieci chętnych do skorzystania z dmuchańców, paintball-a, czy też smakołyków przygotowanych przez „Kuchnię Brata Alberta”.

Mimo ciekawego programu, na który złożyły się: wstępy wokalistów, kabaretu, piękny taniec Miss Ziemi Świętokrzyskiej, konkursy  dla dzieci i wybory Małej Miss Ostrowca Świętokrzyskiego wszyscy niewątpliwie czekali na główną atrakcję wieczoru – występ zespołu góralskiego „Zbóje”. Sądząc po reakcjach zabawa była przednia, bo amfiteatr pozostał zapełniony aż do samego końca imprezy. Żywe góralskie piosenki porwały do tańca nie tylko najmłodszych, zaś śpiew rozlegał  się po całym Parku Miejskim.

Dziękujemy wszystkim, którzy chcieli poświęcić swój wolny czas i zaangażować swe siły w pomoc przy organizacji festynu.

Szczegóły

Data:
13 września 2015
Czas:
16:00 - 21:00
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:

Dodaj komentarz