• To event minęło.

Pożegnanie Wakacji. Festyn sportowo-rekreacyjny w Domanowie – Diecezja Drohiczyńska

9 września 2015

Darmowy

Serdecznie zapraszamy do Domanowa- Diecezja Drohiczyńska                                                        na IMPREZĘ PROAKTYWNĄŁ

w ramach programu ,, Ruch rzeźbi umysł, serce i ciało 2015″

którego organizatorem regionalnym jest Parafia rzymskokatolicka w Domanowie we współpracy ze Stowarzyszeniem Parafiada w Warszawie, projekt dofinansowany jest ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki

Dnia 18 września uroczystą Mszą Świętą o godz. 9.00 w Sanktuarium Diecezjalnym Najświętszej Maryi Panny Matki Zbawiciela Naszego Jezusa w Domanowie, rozpocznie się festyn rodzinny. Podczas liturgii mszalnej zostaną poświęcone plecaki oraz przybory szkolne przyniesione przez dzieci. Następnie wszyscy uczestnicy festynu spotkają się na boisku Szkoły Podstawowej w Domanowi, gdzie na dzieci oraz ich rodziców czekać będą liczne konkursy, gry i rozgrywki ze słodkimi niespodziankami. Wszystkie dzieci będą mogły oddać się wspaniałej zabawie na ,, dmuchanym placu zabaw”.   Po całodziennych zmaganiach sportowych organizatorzy zapraszają na podsumowanie imprezy oraz wspólny posiłek oczywiście ze słodkim deserem.

Serdecznie zapraszamy !!!

Organizatorzy regionalni