• To event minęło.

Pożegnanie Wakacji. Festyn sportowo-rekreaycjny w Domanowie-Diecezja Drohiczyńska. ZAPRASZAMY !!!

20 września 2016 09:00 - 15:00

Darmowy

plakat

Serdecznie zapraszamy do Domanowa- Diecezja Drohiczyńska  na IMPREZĘ PROAKTYWNĄŁ

w ramach programu ,, Ruch rzeźbi umysł, serce i ciało 2016″

którego organizatorem regionalnym jest Parafia rzymskokatolicka w Domanowie we współpracy ze Stowarzyszeniem Parafiada w Warszawie, projekt dofinansowany jest ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki

Dnia 20 września na terenie Szkoły Podstawowej w Domanowie odbędzie się  festyn sportowo-rekreacyjny organizowany  na pożegnanie wakacji. Imprezę poprzedzi uroczysta Msza Świętą, która rozpocznie się o godz. 9.00 w Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Matki Zbawiciela Naszego Jezusa w Domanowie. Podczas liturgii mszalnej zostaną poświęcone plecaki oraz przybory szkolne przyniesione przez dzieci. Następnie wszyscy uczestnicy festynu spotkają się na boisku szkolnym, gdzie na dzieci oraz ich rodziców czekać będą liczne konkursy, gry i rozgrywki ze słodkimi niespodziankami. Wszystkie dzieci będą mogły oddać się wspaniałej zabawie na ,, dmuchanym placu zabaw”.   Po całodziennych zmaganiach sportowych organizatorzy zapraszają na podsumowanie imprezy oraz wspólny posiłek oczywiście ze słodkim deserem.

Serdecznie zapraszamy !!!

Organizatorzy regionalni