• To event minęło.

XI PARAFIADA REGIONALNA W WOLSZTYNIE

23 czerwca 2015 - 25 czerwca 2015

W dniach 23 – 25 czerwca odbędzie się XI Parafiada regionalna w Wolsztynie. Ze względów organizacyjnych zawody pływackie oraz turniej badmintona zostaną rozegrane już 13 czerwca, w sobotę.  W części głównej zapraszamy na uroczystą Mszę Św, a później zawody lekkoatletyczne, turniej piłki nożnej, szachy, warcaby, tenis stołowy i ringo. Przeprowadzone  zostaną również konkursy plastyczne, wokalne, teatralne i konkursy wiedzy. Impreza organizowana jest przez Szkołę Podstawową nr 3 w Wolsztynie we współpracy ze Stowarzyszeniem Parafiada i dofinansowana ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki. Na Wolsztyńskiej Parafiadzie obecne będą władze samorządowe i lokalne media oraz Duszpasterz Sportowców Archidiecezji Poznańskiej. Wszyscy szczególnie czekają na rozgrywki piłki nożnej i niespodziankę na zakończenie imprezy.

Start:
23 czerwca 2015