• To event minęło.

XII PARAFIADA REGIONALNA W WOLSZTYNIE

21 czerwca 2016 - 23 czerwca 2016

W dniach 21 – 23 czerwca odbędzie się XII Parafiada Regionalna w Wolsztynie. Ze względów organizacyjnych zawody pływackie oraz turniej badmintona zostaną rozegrane 18 czerwca, w sobotę.  W części głównej zapraszamy na uroczystą Mszę Św, a później zawody lekkoatletyczne, turniej piłki nożnej, szachy, warcaby, tenis stołowy i ringo. Przeprowadzone  zostaną również konkursy plastyczne, wokalne, teatralne i konkursy wiedzy. Impreza organizowana jest przez Szkołę Podstawową nr 3 w Wolsztynie we współpracy ze Stowarzyszeniem Parafiada, dofinansowana ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki. Na wolsztyńskiej Parafiadzie obecne będą władze samorządowe i lokalne media. Wszyscy szczególnie czekają na rozgrywki piłki nożnej i niespodziankę na zakończenie imprezy.

Start:
21 czerwca 2016