• To event minęło.

XIII PARAFIADA REGIONALNA W WOLSZTYNIE

20 czerwca 2017 09:00 - 22 czerwca 2017 10:00

Tradycyjnie, w końcówce czerwca zapraszamy na XIII Parafiadę Regionalną w Wolsztynie. Tegoroczna impreza rozpocznie się Mszą Św. Uczestnicy rywalizować będą w turnieju piłki nożnej, szachach, warcabach, ringo, tenisie stołowym i kilku konkurencjach lekkoatletycznych. Odbędą się konkursy plastyczne, konkursy wiedzy, konkurs piosenki religijnej i scenki teatralne. Ze względów organizacyjnych turniej badmintona i zawody pływackie zostały rozegrane 10 czerwca.

W ramach Kalasantyńskiego Roku Jubileuszowego będziemy poznawać św. Józefa Kalasancjusza.  Ponieważ  w  „zdrowym ciele zdrowy duch”, będziemy  wprowadzać   uczestników    Parafiady w tajniki zdrowego odżywiania i aktywnego trybu życia. Jesteśmy bardzo dumni, że po raz kolejny  nasza impreza została objęta  patronatem honorowym  Księdza Arcybiskupa Stanisława Gądeckiego, Metropolity Poznańskiego.

XIII Parafiada Regionalna w Wolsztynie organizowana jest w ramach Imrez Regionalnych 2017, we współpracy ze Stowarzyszeniem Parafiada, przy dofinansowaniu Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Start:
20 czerwca 2017 09:00