• To event minęło.

XIV PARAFIADA REGIONALNA W WOLSZTYNIE

19 czerwca 2018 09:00 - 21 czerwca 2018 13:00

W dniach 19 – 21 czerwca 2018 r. będziemy bawić się, rywalizować i przeżywać chwile refleksji w modlitwie podczas XIV Parafiady Regionalnej w Wolsztynie. Wszystko będzie się działo w naszych parafialnych kościołach, na obiektach MOSiR, w szkole i w Domu Kultury. Rozegramy wiele konkurencji sportowych, konkursy teatralne, konkursy wiedzy, konkursy plastyczne i konkurs piosenki religijnej. Jesteśmy zaszczyceni, że nasze działania objął patronatem Arcybiskup Metropolita Poznański Stanisław Gądecki oraz Burmistrz Wolsztyna i Starosta Wolsztyński. Impreza organizowana jest przez Szkołę Podstawową nr 3 w Wolsztynie. Przez naszą Parafiadę Regionalną wiedzie droga na 30 Jubileuszową Międzynarodową Parafiadę Dzieci i Młodzieży do Warszawy.

Start:
19 czerwca 2018 09:00