• To event minęło.

XXVIII Hałcnowskie Dni Sportu i Rekreacji – „Jesień 2015”

6 września 2015 13:00 - 20 września 2015 18:00

Festyn rodzinny na pożegnanie lata – XXVIII Hałcnowskie Dni Sportu Jesień 2015.

Na mieszkańców dzielnicy Hałcnów w najbliższych dniach czeka wiele atrakcji.

W programie:

• 6.09.2015 godz. 13:00 Turniej Tenisa Ziemnego – kat. SP, Gimnazjum, Liceum i OPEN .
  • 12.09.2015 godz. 10:00 Turniej Tenisa Stołowego – kat. SP (I-II, III-IV, V-VI), Gimnazjum, Liceum i OPEN .
  • 19.09.2015 godz. 10:00 Turniej Badmintona – kat. SP (I-II, III-IV, V-VI), Gimnazjum, Liceum i OPEN .
  • 20 września finał XXVIII Hałcnowskich Dni Sportu Jesień 2015.

biegi przełajowe,

– gry i zabawy dla najmłodszych oraz rodziców,

– Turniej Piłki Nożnej w kat. Liceum i OPEN, Gimnazjum, dziewczęta Gim. i OPEN oraz mecze finałowe w kat. SP,

– mecz piłki nożnej przedszkolaków,

– mecz piłki nożnej Księża Diecezji Bielsko-Żywieckiej – Radni Rady Miejskiej w Bielsku-Białej,

– podsumowanie wyników turniejów sportowych: koszykówkę, siatkówkę, piłkę ręczną, ponadto w zawodach pływackich oraz w trójboju lekkoatletycznym. Dekoracje zwycięzców uwzględnia również zwycięzców w konkursach: plastycznym oraz religijnym,

– atrakcje dla dzieci: wata cukrowa, popcorn, malowanie twarzy, czary z baniek mydlanych oraz balonów,

– Warsztaty: ANIOŁ DLA CIEBIE.

– Dla odważnych i chcących sprawdzić swoje umiejętności wspinaczkowe do dyspozycji będzie dmuchana ścianka wspinaczkowa – GOPR .

W trakcie imprezy czynny będzie bufet z napojami i słodyczami.

Zabezpieczenie medyczne – Służba Maltańska.

Nad bezpieczeństwem uczestników czuwać będzie Straż Miejska.

Współorganizatorem tej świetnej imprezy jest Parafialno – Szkolny Klub Sportowy „BESKIDY”. Imprezę objął patronatem Urząd Miejski w Bielsku-Białej.

Start:
6 września 2015 13:00
Koniec:
20 września 2015 18:00

Hałcnów
Wyzwolenia 334
Bielsko-Biała, Polska

Parafialno-Szkolny Klub Sportowy „BESKIDY”
Strona internetowa: